Meiega koostööd tehes saavad kõik mured lahenduse!
+372 53 738 556
info@redsom.ee

Firmast

Redsom OÜ alustas oma äritegevust 2009 aastal. Oleme erakapitalil põhinev arenemisjõuline ja suurte kogemustega ettevõte kelle põhi tegevusvaldkonnad jagunevad kolmeks.

Klaasplast toodete müük ja paigaldus

Meie põhi tegevusvaldkonnaks on kerimismeetodil valmistatud klaasplasttoodete müük ja paigaldamine üle  Eesti. Meie poolt müüdavad septikud omavad CE sertifikaati! Septikud, mahutid(reovee,kütuse,kemikaalide jne.otstarbeks mõeldud), veemahutid, tuletõrjemahutid, lägamahutid, liiva ja mudapüüdurid, I ja II klassi õlipüüdurid, kaevud, pumplad ja muud erilahendused. Oleme  hajaasustus programmi raames teostanud töid üle Eesti, kuna omame nõuetekohaseid CE sertifikaadiga  tooteid ja MTR registreeringut vastavas valdkonnas. Koostöös meiega lahenevad probleemid pingevabalt! Pakume ka oma toodetele ja teenustele järelmaksu koostöös Liisi.ee-ga

Veetöötlus ja keemiline läbipesu

Tegeleme veepuhastus seadmete müügi, paigalduse ja hooldusega. Kõikidele veeprobleemidele saate meilt lahenduse. Pakume seadmeid nii väiketarbijatele kui suurtööstustele.Veepehmendajad, rauaeraldajad,dosaatorpumbad on ainult väike osa meie poolt pakutavatest toodetest. Tule ja tutvu meie toodetega.

Teostame keemilist läbipesu: katlad,radiaatorid ja küttetorustikud, soojusvahetid, jahutustornid jne. Küsige julgelt lisainfot!
Kõigega saate tutvuda lähemalt veetöötluse lehe peal.

Ehitus

Pakume kõiki ehitusteenuseid! Alates projektist kuni „võtmed kätte" lahenduseni. Oodatud on nii väikesed kui ka suuremahulised projektid. Meiega koostööd tehes saate kõik vajalikud tööd ühelt firmalt. Meie teenuste nimekirjaga ja tehtud töödega saate lähemalt tutvuda ehitusteenuste lehel.

Firmast