Meiega koostööd tehes saavad kõik mured lahenduse!
+372 53 738 556
info@redsom.ee

Septikud

Kõik meie poolt müüdavad septikud omavad CE sertifikaati!

Septik on mahuti, mis on jagatud kahe vaheseina abil kolmeks erinevaks sektsiooniks. Septikute valmistamisel kasutatakse polüestervaiku. Septiku seinapaksus on orienteeruvalt toote suurusest 6-15mm. Septikute valmistamisel lisatakse tootele iga 60cm tagant 10 cm laiune tugevdus riba. Septikut suurust valides peaks arvestama, et minimaalne septiku maht on 500 liitrit elaniku kohta.

Kasutuskohad: Septikuid kasutatakse reovee tahkete osade setitamiseks, mis järel juhitakse ülejäänud vesi edasi imbväljakusse.

Ühendused: Septiku peal on iga sektsiooni jaoks 400mm väljavõte tühjendamiseks. Reovee juhtimiseks septikusse ja setitatud vee juhtimiseks septikust imbvälja kasutame 110mm sisendeid. Kui septiku ja imbväljaku tasapind on erinev, siis on võimalik pumbata vesi septikust kõrgemale jaotuskaevu, kust vesi edasi läbi imbväljaku ära imbub.

Paigaldus: Paigaldame oma tooteid üle Eesti! Läbi meie saate paigaldada septiku ka läbi hajaasustus programmi!

Tähelepanu! Septikut on vaja tühjendada vähemalt kord aastas. Peale tühjandamist täita uuesti puhta veega, et vältida ummistusi vaheseintes olevates kanalites.

Septikuid on võimalik tellida igas suuruses alates 1000 liitrist kuni 75 000 liitrini.